Minister J. Naď dal prešetriť únik zo zdravotného záznamu Lučanského.

1. jan. 2021 | Komentované správy, Dvojité metre

Zdroj obrázka:

No koniec sveta. Monika Todová z DenníkaN ma očividne problém. Lebo bola to práve onak, kto vytiahol na verejnosť zdravotný stav generála Milana Lučanského, keď tvrdila, že sa po pokuse o samovraždu nachádza v stave mozgovej smrti. K tejto informácii, ktorá sa navyše neskôr ukázala ako HOAX /bol totiž v kóme/ sa dostala očividne v rozpore so zákonom, pretože ona ako nerodinný príslušník nemala byť prečo informovaná o tak súkromnej veci, ako je zdravotný stav cudzej osoby. Asi ju naštvaný americký minister Naď strčí teraz do väzenia….

Prepáčte, to bol len žart. Monika Todová je odvážna novinárka nedávno ocenená Americkou ambasádou. Prepáčte, to bol nemiestny žart. Ona prirodzene môže čokoľvek. Ale tí druhí tí samozrejme nie. Bude treba vypátrať toho zloducha, ktorý zverejnil lekársku správu na základe ktorej by teraz plebs mohol začať klásť závažné otázky, v súvislosti s udalosťami okolo Milana Lučanského…

Minister J. Naď dal prešetriť únik zo zdravotného záznamu Lučanského. 1

 

l

Anketa

Parlamentné voľby 2023

Marek Ťapák: A koho to bude chyba?

Marek Ťapák: Koho je to vina?

0 komentárov

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk