Minister J. Naď dal prešetriť únik zo zdravotného záznamu Lučanského.

1. jan. 2021 | Komentované správy, Dvojité metre

No koniec sveta. Monika Todová z DenníkaN ma očividne problém. Lebo bola to práve onak, kto vytiahol na verejnosť zdravotný stav generála Milana Lučanského, keď tvrdila, že sa po pokuse o samovraždu nachádza v stave mozgovej smrti. K tejto informácii, ktorá sa navyše neskôr ukázala ako HOAX /bol totiž v kóme/ sa dostala očividne v rozpore so zákonom, pretože ona ako nerodinný príslušník nemala byť prečo informovaná o tak súkromnej veci, ako je zdravotný stav cudzej osoby. Asi ju naštvaný americký minister Naď strčí teraz do väzenia….

Prepáčte, to bol len žart. Monika Todová je odvážna novinárka nedávno ocenená Americkou ambasádou. Prepáčte, to bol nemiestny žart. Ona prirodzene môže čokoľvek. Ale tí druhí tí samozrejme nie. Bude treba vypátrať toho zloducha, ktorý zverejnil lekársku správu na základe ktorej by teraz plebs mohol začať klásť závažné otázky, v súvislosti s udalosťami okolo Milana Lučanského…

Minister J. Naď dal prešetriť únik zo zdravotného záznamu Lučanského. 1

 

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme