Minister J. Naď dal prešetriť únik zo zdravotného záznamu Lučanského.

1. jan. 2021 | Komentované správy, Dvojité metre

No koniec sveta. Monika Todová z DenníkaN ma očividne problém. Lebo bola to práve onak, kto vytiahol na verejnosť zdravotný stav generála Milana Lučanského, keď tvrdila, že sa po pokuse o samovraždu nachádza v stave mozgovej smrti. K tejto informácii, ktorá sa navyše neskôr ukázala ako HOAX /bol totiž v kóme/ sa dostala očividne v rozpore so zákonom, pretože ona ako nerodinný príslušník nemala byť prečo informovaná o tak súkromnej veci, ako je zdravotný stav cudzej osoby. Asi ju naštvaný americký minister Naď strčí teraz do väzenia….

Prepáčte, to bol len žart. Monika Todová je odvážna novinárka nedávno ocenená Americkou ambasádou. Prepáčte, to bol nemiestny žart. Ona prirodzene môže čokoľvek. Ale tí druhí tí samozrejme nie. Bude treba vypátrať toho zloducha, ktorý zverejnil lekársku správu na základe ktorej by teraz plebs mohol začať klásť závažné otázky, v súvislosti s udalosťami okolo Milana Lučanského…

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.