Daniel Lipšic odmieta, že by nabádal Lučanského, aby vypovedal proti politikom Smeru. Generál vraj chcel, aby ho obhajoval.

31. dec. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 31. decembra 2020 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Advokát, exminister a v súčasnosti kandidát na post špeciálneho prokurátora Daniel Lipšic na sociálnej sieti reagoval na nedávne vyjadrenia bývalého reklamného marketéra Smeru-SD Fedora Flašíka, že Lipšic mal pri jednom z výsluchov na polícii tlačiť na obvineného generála Milana Lučanského, aby vo svojich výpovediach hovoril o politikoch z […]

Source: Daniel Lipšic odmieta, že by nabádal Lučanského, aby vypovedal proti politikom Smeru. Generál vraj chcel, aby ho obhajoval – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.