Chtěla, aby ženy mohly řídit auta. Saúdskoarabská aktivistka byla odsouzena na skoro šest let vězení.

29. dec. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy

Očakávame obrovský tlak ľudskoprávnych organizácii, pobúrenie svetových politikov, tak ako to napríklad predviedli v prípade Naľného a samozrejme tvrdé sankcie zo strany USA….

Len tak mimochodom – Saudská Arábia /blízky spojenec USA/ to je tá krajina, ktorej korunný princ Mohamed bin Salmán, je dôvodne podozrivý z toho, že dal zavraždiť nepohodlného saudskoarabského disidenta, publicistu denníka The Washington Post a generálneho manažéra a šéfredaktora spravodajskej stanice Al-Arab News Channel – Džamála Chášakdžího, ktorého vražedné komando zaškrtilo a potom rozštvrtilo na saudskoarabskej ambasáde v Turecku…

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.