Žaloba na štát: Fitnescentrá uspeli na Európskom súdnom dvore a požadujú odškodnenie od štátu do marca 2021.

22. dec. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 22. decembra 2020 (HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Únia Fitness Centier Slovenska, ktorá patrí medzi organizácie bojujúce za práva športovcov a podnikateľov v oblasti fitnescentier na sociálnej sieti uviedla, že uspela v právnom spore o odškodnenie prevádzok zatvorených rozhodnutím Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) „Asi najdôležitejšia správa tohto roku. Európsky súdny dvor uznal naše práva. Vláda nás […]

Source: Žaloba na štát: Fitnescentrá uspeli na Európskom súdnom dvore a požadujú odškodnenie od štátu do marca 2021 – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.