Hovorca KBS upozorňuje na údajne problematické weby. Menuje ich, ale vraj nechce cenzúrovať.

22. dec. 2020 | Komentované správy

Tento hovorca katolíkov na Slovensku /Konferencie biskupov Slovenska/ Martin Kramara je veĺmi milý chlapík. Jeho cieľom nie je robiť zoznamy, ani „cenzurovať…ale napriek tomu podhodí verejnosti zoznam nepohodlných fuj fuj webov, medzi ktorými nechýba ani Slobodný vysielač.
 
No, čo k tomu dodať- To že nás nemá rada aktuálna Konferencia biskupov Slovenska považujeme za veľké plus a sme na to mimoriadne hrdí. Ak by nás KBS pod vedením arcibiskupa Stanislava Zvolenského chválila, tak by to bol neklamný znak toho, že robíme niečo sakramentsky zle a nesprávne. U nás sa totiž na rozdiel od KBS-ky môžu slobodne šíriť rôzne názory. Pre Kramaru a spol. je toto samozrejme niečo nepredstaviteľné. Takže pán Kramara…ďakujeme vám veľmi pekne a hlavne vám prajeme veľa úspechov vo vašom necenzurovaní a nevytváraní zoznamov. Len tak ďalej pán Kramara…možno ak budete veľmi dobrý a poslušný, tak s vami urobia rozhovor v DenníkuN 🙂

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.