Hovorca KBS upozorňuje na údajne problematické weby. Menuje ich, ale vraj nechce cenzúrovať.

22. dec. 2020 | Komentované správy

Tento hovorca katolíkov na Slovensku /Konferencie biskupov Slovenska/ Martin Kramara je veĺmi milý chlapík. Jeho cieľom nie je robiť zoznamy, ani „cenzurovať…ale napriek tomu podhodí verejnosti zoznam nepohodlných fuj fuj webov, medzi ktorými nechýba ani Slobodný vysielač.
 
No, čo k tomu dodať- To že nás nemá rada aktuálna Konferencia biskupov Slovenska považujeme za veľké plus a sme na to mimoriadne hrdí. Ak by nás KBS pod vedením arcibiskupa Stanislava Zvolenského chválila, tak by to bol neklamný znak toho, že robíme niečo sakramentsky zle a nesprávne. U nás sa totiž na rozdiel od KBS-ky môžu slobodne šíriť rôzne názory. Pre Kramaru a spol. je toto samozrejme niečo nepredstaviteľné. Takže pán Kramara…ďakujeme vám veľmi pekne a hlavne vám prajeme veľa úspechov vo vašom necenzurovaní a nevytváraní zoznamov. Len tak ďalej pán Kramara…možno ak budete veľmi dobrý a poslušný, tak s vami urobia rozhovor v DenníkuN 🙂

Hovorca KBS upozorňuje na údajne problematické weby. Menuje ich, ale vraj nechce cenzúrovať. 1

 

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme