Po návratu z Británie do Česka je kvůli novému kmeni koronaviru povinná karanténa, některé státy přímo zakazují lety.

20. dec. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Kdo přijede do Česka z Velké Británie, bude muset podstoupit karanténu, potrvá nejméně pět dní, bez absolvování testu deset. Oznámilo to ministerstvo zdravotnictví. Zpřísnění pravidel pro cestovatele zdůvodnilo obavami z šíření nového kmene koronaviru, který se ve Velké Británii vyskytl. Omezení cestování ve spojení s Velkou Británií zavádějí i další státy.

Source: Po návratu z Británie do Česka je kvůli novému kmeni koronaviru povinná karanténa, některé státy přímo zakazují lety

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.