Matovič: „Žijeme dobu, keď tí, čo pravdu majú a na životoch im záleží, sú blázni.“

20. dec. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 19. decembra 2020 (HSP/Foto:SITA/Úrad vlády SR)   Šéf vládneho kabinetu Igor Matovič (OĽaNO) mal koncom tohto týždňa pozitívny test na ochorenie covid-19 a v súčasnosti je v karanténe. V sobotu na poludnie zverejnil príspevok na sociálnej sieti, kde hovorí o „rafinovanosti“ koronavírusu, ktorý už dlhodobo nazýva „hnusobou“. Koronavírus je podľa premiéra Matoviča nie len […]

Source: Matovič: „Žijeme dobu, keď tí, čo pravdu majú a na životoch im záleží, sú blázni“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.