Martin Bago: A cirkus pokračuje ďalej

17. dec. 2020 | Komentáre

Zdroj obrázka:

Martin Bago: A cirkus pokračuje ďalej 1

Matelko nazve Sulíka idiotom, ten mu odkáže, že len vyplakáva. Pritom sa od začiatku správa ako tvrdý kapitalista, ktorý hľadí len na peniaze a ktorý akoby ani nebol členom vládnej koalície, ale skôr opozície a sabotuje všetky opatrenia vlády. Bodaj by aj nie, keď si môže „bojom“ proti opatreniam nahnať popularitu a ďalšie percentíčka, všakže Sulino?

Matelko zase vidí svoje upadajúce percentíčka a tak v snahe ich zachrániť útočí ako besný pes, a to na všetkých navôkol. O jeho chovaní, ktoré sa skôr podobá rozmaznanému spratkovi ako tretiemu najvyššiemu ústavnému činiteľovi ani nehovoriac. A ani jeden z nich sa neobjaví na tak dôležitej tlačovke, aká bola včera, kde bolo národu potrebné oznámiť nastávajúci lockdown. Proste vláda ako lusk. Každý sa hrajká na vlastnom piesočku a naháňa preferencie akoby bolo mesiac do volieb.

Je to veľmi smutný pohľad na súčasnú podobu vládnej politiky. Žiaľ lepšie to nie je ani v opozičnom spektre a žiadnu normálnu alternatívu široko ďaleko nevidno, keďže jednej časti opozície ide len o to, aby si zachránila svoje rite od trestného stíhania a čo najskôr popúšťala všetkých zatknutých, ktorí sa môžu ešte rozrozprávať, z väzby, a druhej časti ide o …. ani už poradne niet známe o čo vlastne, v poslednej dobe sa zdá, že hlavne o sabotáž opatrení, ktoré ako jediné dokážu ochrániť množstvo ľudí od nákazy a ťažkého priebehu či smrti na Covid-19. Je to veľmi smutný pohľad na súčasnú politickú scénu…

l

Anketa

Parlamentné voľby 2023

Marek Ťapák: A koho to bude chyba?

Marek Ťapák: Koho je to vina?

0 komentárov

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk