OčistaPríliš veľké ticho okolo vzťahov eseťákov s Kočnerom a Zoroslavom Kollárom.

16. dec. 2020 | Komentované správy, Dvojité metre

To bolo tak. Keď zavreli Kočnera a keď sa objavila Treema, tak redaktor Šnídl z denníkaN spolu s ďalšími kumpánmi z mainstreamu urobili všetko preto, aby ľuďom vtlačili pod kožu klamlivú a absolútne podlú predstavu, že Kočner spolupracoval s takzvanými alternatívnymi médiami. Rukami nohami začali okamžite zliepať klamlivý príbeh prepojenia Kočnera s nezávislými médiami. Nevadilo im, že napríklad v prípade Slobodného vysielača, v skutočnosti žiadne takéto prepojenia nikdy neexistovali, Šnídlovi stačilo to, že Kočner vystúpil v jednej jedinej relácii rádia SV a už bolo „jednoznačné prepojenie„ na svete.
No a čo myslíte? Bude teraz ten istý redaktor Šnídl písať o prepojeniach jeho zamestnávateľa – pánov z Esetu na Kočnera a Zoroslava Kollára?

OčistaPríliš veľké ticho okolo vzťahov eseťákov s Kočnerom a Zoroslavom Kollárom. 1

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme