OčistaPríliš veľké ticho okolo vzťahov eseťákov s Kočnerom a Zoroslavom Kollárom.

16. dec. 2020 | Komentované správy, Dvojité metre

To bolo tak. Keď zavreli Kočnera a keď sa objavila Treema, tak redaktor Šnídl z denníkaN spolu s ďalšími kumpánmi z mainstreamu urobili všetko preto, aby ľuďom vtlačili pod kožu klamlivú a absolútne podlú predstavu, že Kočner spolupracoval s takzvanými alternatívnymi médiami. Rukami nohami začali okamžite zliepať klamlivý príbeh prepojenia Kočnera s nezávislými médiami. Nevadilo im, že napríklad v prípade Slobodného vysielača, v skutočnosti žiadne takéto prepojenia nikdy neexistovali, Šnídlovi stačilo to, že Kočner vystúpil v jednej jedinej relácii rádia SV a už bolo „jednoznačné prepojenie„ na svete.
No a čo myslíte? Bude teraz ten istý redaktor Šnídl písať o prepojeniach jeho zamestnávateľa – pánov z Esetu na Kočnera a Zoroslava Kollára?

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.