Němci umožní deportace do Sýrie. Obavy ze zločinů převážily nad obavami z porušování lidských práv.

11. dec. 2020 | Komentované správy, Migračná cunami, Súdruhovia nedomysleli

Obavy zo zločinov migrantov v Nemecku prevážili??? Hmmmm….to bude nejaký HOAX. Každý slušný vítač migrantov predsa vie, že títo úbohí ľudia len utekali pred vojnou a chceli si v Európe zachrániť svoje úbohé životy a veľmi oddane chceli žiť našimi európskymi hodnotami. A každý slušný vítač zároveň vie, že „Wir schaffen das„. Veď im to mama Merkelová sľúbila, že to Nemecko zvládne. A teraz? Vraj teda musia ísť utečenci domov do Sýrie, lebo vraj občania Nemecka majú obavy zo zločinov migrantov….hmmm. To bude HOAX.

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.