Vzbura sa začala: Niektorí majitelia reagujú na aktuálny chaos a otvárajú svoje reštaurácie, pretože nemajú z čoho žiť.

8. dec. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber, V číslach

Bratislava 8. decembra 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Petr David Josek)   Dnešné protestné otvorenie desiatok najmä reštauračných prevádzok s cieľom poukázať na problémy podnikateľov a neschopnosť súčasnej vlády vyvolala v spoločnosti silný ohlas. Jedni prevádzkovateľov podporujú a chápu, že prichádzajú o svoje živobytie, iní stále prizvukujú riziká nákazy a tvrdia, že tvrdia, že túto akciu organizujú extrémisti Niektorí […]

Source: Vzbura sa začala: Niektorí majitelia reagujú na aktuálny chaos a otvárajú svoje reštaurácie, pretože nemajú z čoho žiť – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.