Šimečka: Maďarsko a Poľsko nabúravajú étos európskej jednoty a hodnôt demokracie.

7. dec. 2020 | Komentované správy, Ľudsko-právna totalita, Plazivá totailta, Plazivé odnárodňovanie, Progresívny rováš, S EÚ a nikdy inak

Étos európskej jednoty 🙂 🙂

No dobre, zabavili sme sa a teraz trochu vážne. V skutočnosti sú pre akúkoľvek súdržnosť Európy najväčšími škodcami a nepriateľmi ľudia typu Michal Šimečka. Nenávistní a netolerantní progresivisti, ktorí by najradšej zaviedli ľudskoprávnu totalitu, v ktorej musí byť každý iný než ten ich ultraliberálny svetonázor okamžite všetkými možnými nátlakovými a sankčnými krokmi potlačený. Práve Michal Šimečka je hrozbou a neúnavným ničiteľom toho jeho slávneho étosu európskej jednoty…

Vyšehradská štvorka (V4) vznikla pôvodne ako projekt na posilnenie európskej jednoty a…

Source: Šimečka: Maďarsko a Poľsko nabúravajú étos európskej jednoty a hodnôt demokracie

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.