Rusko zahájilo očkování Sputnikem V, pandemie ve světě dál sílí.

5. dec. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Rusko zahájilo očkování proti novému koronaviru, zatím je vakcína Sputnik V k dispozici v Moskvě. Země se potýká s vysokými přírůstky nakažených, pátečních 28 782 nových případů je novým „rekordem“. Vysoké počty nově infikovaných hlásily s koncem pracovního týdne i další země. V Německu neklesají denní počty pozitivních testů pod 23 tisíc, šíření nákazy výrazně zrychlilo i v Kanadě.

Source: Rusko zahájilo očkování Sputnikem V, pandemie ve světě dál sílí

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.