Penta už roky dáva peniaze na Hríbov .týždeň.

2. dec. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy, Mainstreamová médiokracia, Súdruhovia nedomysleli

Spomíname a nezabúdame! Týmto starším článkom si trochu osviežime pamäť…

No a teraz budeme netrpezlivo čakať ako sa s týmito faktami popasujú machri v mainstreame. Viete lebo keď polícia zatkla Mariána Kočnera, tak sa išli mainstreamoví novinári na čele s redaktorom Šnídlom z DenníkaN potrhať, aby promptne verejnosti podhodili zavádzajúcu predstavu, že Kočner a tzv. alternatívne médiá sú jedna ruka, Samozrejme pokiaľ ide o Slobodný vysielač, tak žiadne dôkazy o akomkoľvek prepojení nikdy nikto nedodal, pretože žiadne takéto dôkazy neexistujú.

No ale tuto pán Haščák – spolumajiteľ denníka SME, ktorý je dnes obvinený z korupcie a prania špinavých peňazí mal roky financovať napríklad Hríbov týždenník .Týždeň. Budeme teraz netrpezlivo čakať na reakciu Hríbových kolegov z mainstreamu….

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.