Poslední klíčové státy potvrdily výsledky voleb. Podle Arizony i Wisconsinu je vítězem Biden.

1. dec. 2020 | Nekomentovaný výber

Další dva klíčové státy z letošních prezidentských voleb ve Spojených státech během pondělí vyhlásily oficiální výsledky hlasování a potvrdily vítězství demokratického kandidáta Joea Bidena. K Georgii, Michiganu, Pensylvánii a Nevadě se přidaly Arizona a Wisconsin. Výsledky tak už vyhlásily všechny státy, v nichž si Biden připsal relativně těsná vítězství a ve kterých tábor prezidenta Donalda Trumpa přistoupil k soudním stížnostem.

Source: Poslední klíčové státy potvrdily výsledky voleb. Podle Arizony i Wisconsinu je vítězem Biden

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.