Sulík chce odstrániť chaos z boja proti pandémii. SaS predstavila „Semafor zdravia“. 

23. nov. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 23. novembra 2020 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Vládna strana SaS v pondelok ráno predstavila svoj plán boja proti ochoreniu covid-19. Reagovala tak nedávnu „domácu úlohu“ premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) smerom ku ministrovi hospodárstva Richardovi Sulíkovi (SaS), aby priniesol systém opatrení, aby znížil týždenný medián nových nakazených. Richard Sulík začal tým, že podľa jeho názoru boj […]

Source: Sulík chce odstrániť chaos z boja proti pandémii. SaS predstavila „Semafor zdrvia“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.