EÚ sa musí venovať kybernetickým a hybridným hrozbám.

20. nov. 2020 | Komentované správy, Dvojité metre

Veru, má ten americký minister obrany SR Jaroslav Naď pravdu, keď varuje pred kybernetickými hrozbami a vyzýva EÚ aby v tomto smere konala. Napríklad taká americká Národná bezpečnostná agentúra /NSA/ sa v nedávnej minulosti dopustila obrovskej kybernetickej hrozby, keď sledovala a odpočúvala akúkoľvek komunikáciu spojencov. Je pravda, že EÚ doteraz na túto bezprecedentnú hrozbu zo strany americkej NSA patrične nereagovala. Áno, treba už konečne v tomto smere konať!

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.