Lídri EÚ sa snažia prekonať patovú situáciu okolo rozpočtu, Poľsko a Maďarsko zatiaľ neustúpili.

19. nov. 2020 | Komentované správy, Igorov Cirkus

Celá táto vec má len jednu obrovskú chybu. Že konkrétne v tejto záležitosti nestojíme spolu s Maďarmi a Poliakmi. A rovnako tak Česká republika. Ale zase, pri pohľade na aktuálnu koaličnú zostavu takzvanej vlády SR, sa tomu skutočne nemožno čudovať. Stačí si pozrieť dnešnú tlačovku angažovaného amerického ministra zahraničných vecí SR Ivana Korčoka k tejto záležitosti a hneď pozorovateľ vie koľká bije…

Source: Lídri EÚ sa snažia prekonať patovú situáciu okolo rozpočtu, Poľsko a Maďarsko zatiaľ neustúpili – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.