Arménský ministr zahraničí rezignoval. V Jerevanu se opět demonstruje.

16. nov. 2020 | Nekomentovaný výber

V Jerevanu se koná další opoziční demonstrace za odstoupení premiéra Nikola Pašinjana, který je po uzavření dohody o ukončení války s Ázerbájdžánem o Náhorní Karabach označovaný za „zrádce“. Pašinjan v pondělí znovu odstoupit odmítl. „V mé agendě je pouze jedno téma: zajištění stability a bezpečnosti země,“ prohlásil. Naopak demisi podal ministr zahraničí Zohrab Mnacakanian. Premiér v parlamentu podle agentury Interfax v odpovědích na interpelace poslanců naznačil, že další změny v kabinetu budou následovat.

Source: Arménský ministr zahraničí rezignoval. V Jerevanu se opět demonstruje

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.