Vládny návrh boja proti dezinformáciám ohrozuje slobodu a demokraciu. V čom konkrétne?

14. nov. 2020 | Dvojité metre, 2 roky k pravde, CENZÚRA, Ľudsko-právna totalita, Plazivá totailta, Politické mimovládky - články, Progresívny rováš

Podľa vlády môže byť dezinformáciou aj iný názor či pravdivý fakt. Vzrastá autocenzúra, korporátna cenzúra a reálnou hrozbou je aj kriminalizácia.

Source: Vládny návrh boja proti dezinformáciám ohrozuje slobodu a demokraciu. V čom konkrétne?

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.