Slovenskí vedci získali certifikát na test, ktorý dokáže presne rozoznať koronavírus od chrípky pri jednom testovaní. Ocenia Slováci vlastných, alebo sa im dostane väčšej úcty zo zahraničia?

12. nov. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Slovenským vedcom sa podarilo získať IVO certifikát od Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv na prvý slovenský diferenciálny test, ktorý má zistiť či trpíte ochorením Covid-19 alebo chrípkou.

Source: Slovenskí vedci získali certifikát na test, ktorý dokáže presne rozoznať koronavírus od chrípky pri jednom testovaní. Ocenia Slováci vlastných, alebo sa im dostane väčšej úcty zo zahraničia? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.