Pellegrini začal hrať premierovými kartami: Hlas spustí anketu o predčasnom ukončení volebného obdobia Matovičovho parlamentu.

12. nov. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 12. novembra 2020 AKTUALIZOVANÉ (HSP/SITA/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Šéf strany Hlas-SD Peter Pellegrini vo štvrtok na tlačovom brifingu v parlamente ostro kritizoval zvolanie schôdze kvôli zákonu ministerstva zdravotníctva, ktorý upravuje legislatívu ohľadom plošného testovania a ktorý chce koalícia prerokovať v skrátenom konaní Štvrtkové zasadnutie Národnej rady kvôli zákonu o verejnom zdraví z dielne ministra zdravotníctva Krajčího je […]

Source: Pellegrini začal hrať premierovými kartami: Hlas spustí anketu o predčasnom ukončení volebného obdobia Matovičovho parlamentu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.