Naď naznačil, že na protivládnych protestoch využijú aj Vojenskú políciu. Bývalí premiéri podľa neho burcujú ľudí, aby nedodržiavali zákon.

11. nov. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 11. novembra 2020 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) po odchode zo stredajšieho ranného rokovania vlády uviedol, že ak to bude potrebné poskytne súčinnosť ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi (OĽaNO) a umožní nasadenie Vojenskej polície v rámci zachovania verejného poriadku na protestoch, ktoré budúci týždeň chystá opozícia Podľa vyjadrení Naďa, na prípadnú pomoc […]

Source: Naď naznačil, že na protivládnych protestoch využijú aj Vojenskú políciu. Bývalí premiéri podľa neho burcujú ľudí, aby nedodržiavali zákon – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.