Zákaz vychádzania bude po novom platiť v noci. A certifikáty? Už budú ľuďom nanič. Pellegrini: Matovič si mýli Slovensko s hračkou, s ktorou si robí čo chce.

10. nov. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 10. novembra 2020 (HSP/TASR/Foto:Screenshot YouTube)   Predseda vlády Igor Matovič v utorkovom vysielaní rádia Expres v rámci relácie Braňo Závodský naživo oznámil pripravované zmeny v súvislosti s certifikátmi z národného testovania na covid-19 Matovič v pondelok na tlačovom brífingu na Úrade vlády uviedol, že navrhuje, aby sa celoplošné testovanie celú zimu realizovalo každé tri […]

Source: Zákaz vychádzania bude po novom platiť v noci. A certifikáty? Už budú ľuďom nanič – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.