Vakcína od Pfizeru má 90 percentnú úspešnosť, ukázala štúdia. Schváliť ju chcú tento mesiac.

9. nov. 2020 | Komentované správy, Koronavírus

Hosana! Dočkali sme sa. Po tom odpornom ruskom Sutniku konečne prichádza ideologicky správna vakcínka s vynikajúcim americkým kádrovým profilom….

Pfizer verí, že sa im podarí do konca tohto roka dodať 50 miliónov dávok vakcíny a približne 1,3 miliardy do konca roka 2021.

Source: Vakcína od Pfizeru má 90 percentnú úspešnosť, ukázala štúdia. Schváliť ju chcú tento mesiac

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.