Mamička, ktorá pred pôrodom odmietla absolvovať test na Covid-19, navštívila pre popôrodné ťažkosti opäť košickú nemocnicu. Nemocnica ju chváli, že teraz si už dala povedať. Advokátka však hovorí o zanedbanej starostlivosti.

6. nov. 2020 | Nekomentovaný výber

Pred pár dňami sme informovali o prípade pacientky, ktorá pred pôrodom odmietla absolvovať test na Covid-19 a odmietala si nasadiť rúško kvôli čomu jej hrozilo, že ju v nemocnici nehospitalizujú.

Source: Mamička, ktorá pred pôrodom odmietla absolvovať test na Covid-19 navštívila opäť košickú nemocnicu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.