V centre Viedne neznámy útočník spustil streľbu, druhý odpálil nálož, hlásia najmenej 7 mŕtvych a zranených. Ľudia sa utekali skryť do pivnice blízkeho baru, v meste je panika, útočníkov pribúda. 

2. nov. 2020 | Nekomentovaný výber

Viedeň 2. novembra 2020 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto: Screenshot video Facebook)   Neďaleko synagógy v centre rakúskej metropoly Viedeň došlo v pondelok večer k streľbe. Informovali o tom rakúske médiá Jeden páchateľ pondelňajšej streľby pri synagóge v centre Viedne prišiel zrejme o život a druhý je pravdepodobne na úteku. Informovala o tom agentúra APA s odvolaním sa […]

Source: V centre Viedne neznámy útočník spustil streľbu, druhý odpálil nálož, hlásia najmenej 7 mŕtvych a zranených. Ľudia sa utekali skryť do pivnice blízkeho baru, v meste je panika, útočníkov pribúda. „Teroristický útok, alebo amok“, hlásia predstavitelia Rakúska – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.