V Praze se sešli odpůrci opatření proti koronaviru. Protestovali na náměstí Republiky i Klárově.

29. okt. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Navzdory omezením počtu účastníků se ve středu konalo v Praze několik demonstrací mířených právě proti opatřením, která vláda přijala v rámci boje s koronavirem. Protestní shromáždění se ale obešla bez významnějších konfliktů. Pandemie ovšem v Česku nepolevuje, do středečního večera hygienici odhalili 8244 nových případů koronaviru. Stále rychle přibývá hospitalizovaných, pokračuje také strmý nárůst počtu úmrtí.

Source: V Praze se sešli odpůrci opatření proti koronaviru. Protestovali na náměstí Republiky i Klárově

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.