Krvavý útok vo Francúzsku. Útočník v kostole odrezal žene hlavu a zabil ďalších dvoch ľudí.

29. okt. 2020 | Komentované správy

Tak sme čakali že čo sa z tohto celého vykľuje. Že či pôjde o čin nejakého šialeného Francúza, alebo o ďalší neklamný dôkaz prekvitajúceho a fungujúceho multikulturalizmu v krajine galského kohúta. Takže ako to teda je? Nuž takto: Všetko naznačuje, že išlo o teroristický útok,“ napísal starosta Nice Christian Estrosi na Twitteri. Novinárom oznámil, že muž pri útoku opakoval slová „Alláhu akbar“.

Takže takto vážení. No ale veď sa vlastne nič nedeje, lebo ako svojho času vyhlásil /dnes už žiaľ štátny tajomník/ Juraj Smatana, na európskych cestách aj tak zomrie pri nehodách viac ľudí, ako ich zomrie rukou šialených teroristov, takže nerobte paniku. Všetko je v najlepšom poriadku.

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.