Vyhlásenie Slovenskej lekárskej komory pred celoplošným testovaním na Slovensku.

27. okt. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Kľúčovými ľuďmi v celoplošnom testovaní popri ostatných členoch odberových tímov sú zdravotníci, ktorí jediní môžu odborne odoberať vzorky z nosohltana na testovanie. V sobotu ráno by ich malo byť v odberových miestnostiach na celom Slovensku minimálne 20 tisíc, aby sa táto bezprecedentná operácia zvládla.

Source: Vyhlásenie Slovenskej lekárskej komory pred celoplošným testovaním na Slovensku

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.