Vojáci chystají polní nemocnici. V pátek přibylo 11 tisíc nakažených.

17. okt. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Denní přírůstek potvrzených případů koronaviru v tuzemsku poprvé překonal hranici deseti tisíc. V pátek podle údajů ministerstva zdravotnictví laboratoře odhalily 11 105 nakažených. Od pátečního podvečera také přibylo jedenáct obětí infekce, v Česku už jich je 1283. Vojáci pak v sobotu začali s přípravou polní nemocnice. Běžná zdravotnická zařízení připravují nová lůžka pro covidové pacienty.

Source: Vojáci chystají polní nemocnici. V pátek přibylo 11 tisíc nakažených

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.