Prezident Zeman v projevu podpořil Prymulu a vyzval k nošení roušek.

16. okt. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Prezident republiky Miloš Zeman poděkoval zdravotníkům a vyzval k nošení roušek. Kritický byl k lidem, kteří se proti opatřením proti koronaviru vymezovali a podpořil ministra zdravotnictví Romana Prymulu (za ANO) a postup vlády. Prezident v pátek večer vystoupil s mimořádným projevem k národu, třetím v průběhu pandemie covidu-19. Rozhodl se přednést jej na závěr pracovního týdne, během kterého začala v Česku platit přísná opatření, která mají omezit šíření nového typu koronaviru. Nákaza se šíří stále rychleji, ve středu a ve čtvrtek se prokázala vždy více než u devíti tisíc lidí.

Source: Prezident Zeman v projevu podpořil Prymulu a vyzval k nošení roušek

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.