Přísná opatření jsou namístě, jinak nám hrozí česká cesta, řekla Slovákům Čaputová.

14. okt. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová věří, že zpřísněná opatření proti šíření koronaviru, která zavedla vláda Igora Matoviče, jsou přiměřená. Bez nich by podle ní hrozilo, že se Slovensko vydá českou cestou. Na Slovensku od úterý platí zákaz shromažďování více než šesti osob mimo členů jedné domácnosti. Už v pondělí střední školy přešly na distanční formu výuky.

Source: Přísná opatření jsou namístě, jinak nám hrozí česká cesta, řekla Slovákům Čaputová

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.