Trump se vrátil do kampaně na důležité Floridě. Biden mu chce vzít „republikánské“ Ohio.

13. okt. 2020 | Nekomentovaný výber

Americký prezident Donald Trump vystoupil na prvním velkém předvolebním mítinku poté, co se nakazil koronavirem. Tisícům příznivcům shromážděným v Sanfordu na Floridě řekl, že se cítí být silný a ve skvělé formě, informovala v úterý agentura AP. Jeho demokratický protivník Joe Biden mezitím ve své prezidentské kampani posílil a zvýšil svůj náskok před Trumpem, tvrdí průzkum společnosti Ipsos.

Source: Trump se vrátil do kampaně na důležité Floridě. Biden mu chce vzít „republikánské“ Ohio

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.