Krízový štáb rozhodol, Sulík prehral. Od zajtra platia nie regionálne, ale plošné opatrenia. Gastro sektor utrpí ďalšiu ranu, fitnessáci novú stopku asi „nerozchodia“ a premiér plánuje dohovoriť ešte biskupom. 

11. okt. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 11. októbra 2020 (HSP/Foto: Screenshot)   Pandemická komisia dnes predložila Ústrednému krízovému štábu (ÚKŠ) ďalšie opatrenia na boj s novým koronavírusom. Od pondelka 12. októbra 2020 platia nové opatrenia pre celé Slovensko. Krízový štáb oznámil 8 nových základných opatrení, a to: Rúško bude povinné aj v exteriéri; zakazujú sa všetky hromadné podujatia; zakazuje sa […]

Source: Krízový štáb rozhodol, Sulík prehral. Od zajtra platia nie regionálne, ale plošné opatrenia. Gastro sektor utrpí ďalšiu ranu, fitnessáci novú stopku asi „nerozchodia“ a premiér plánuje dohovoriť ešte biskupom – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.