Adela Vinczeová: Nebuďme ovce!

10. okt. 2020 | 2 roky k pravde

Adela Vinceová: „Napriek tomu, že aktuálna situácia je vyhrotená, tvrdím presný opak. Zobuďme ovce! Ale jemne a s pochopením. Totiž každá nasilu zobudená ovca je len mrzutá a svojho buditeľa neznáša. Ak sa však ovca zobudí prijateľne, má väčšiu šancu v pokoji uvidieť veci, ako sú.“

Nechcem sa nechať viesť emóciou odtrhnutého stáda, ktoré spoznáte podľa toho, že béka.

Source: Adela Vinczeová: Nebuďme ovce!

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.