NATO je oporou a kompasom stability, vyhlásil minister Naď.

8. okt. 2020 | 2 roky k pravde, Komentované správy, S entuziazmom k 3. svetovej, Svätá Amerika

Óóóó…zase tu máme tie krásne prívlastky k stabilite. Svojho času sme počúvali z úst amerického prezidenta SR Andreja Kisku o Turecku ako o OSTROVE stability. Potom o čosi neskôr bola z toho BLAMAGE.
A teraz tuto aha pán americký minister obrany Jaroslav Naď, spomína zase pre zmenu NATO ako OPORU a KOMPAS stability. Aby aj z toho nebola napokon BLAMAGE…pán americký minister.

Source: NATO je oporou a kompasom stability, vyhlásil minister Naď

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.