Chmelár upozornil Čaputovú na postoj Cichanovskej a Navaľného v súvislosti s pripojením Krymu k Rusku: Že ste to nevedeli? Nič si z toho nerobte.

8. okt. 2020 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber, Súdruhovia nedomysleli

Zuzana Čaputová vystúpila počas konferencie Globsec.  Eduard Chmelár kritizuje prezidentku za jej účasť, ako aj za postoje, ktoré prezentovala

Source: Chmelár upozornil Čaputovú na postoj Cichanovskej a Navaľného v súvislosti s pripojením Krymu k Rusku – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.