Boje o Náhorný Karabach neslabnú. Útočí sa i na miesta, kde žijú civilisti.

7. okt. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy

Čo tam po nejakom Karabachu však pani prezidentka Čaputová? Vy máte dôležitejšie veci na starosti. Vy ste sa museli veľmi odvážne postaviť reklamnému partnerstvu čínskej firmy Huawei na tej vašej bezpečnostnej konferencii Globsec. To bolo samozrejme dôležitejšie, ako sa postaviť na odpor, teda prepáčte, aspoň položiť nepríjemné otázky tureckému šéfovi diplomacie, ktorý zavítal na tú vašu eurohodnotovú akciu. Ale to by bolo všakže celkom komplikované, lebo Turecko, ktoré dnes hecuje konflikt v Náhornom Karabachu, by sa mohlo na vás hádam aj uraziť. Tak teda nič. Karabach riešiť netreba, treba riešiť nebezpečný čínsky Huawei.

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.