V Česku začíná platit nouzový stav. Zavádějí se i nová omezení.

5. okt. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

V pondělí začíná v Česku platit nouzový stav. Vláda si slibuje, že pomůže ke zbrždění tempa růstu počtu nakažených covidem-19. Současně s nouzovým stavem začnou platit nová opatření proti koronaviru, sníží se třeba povolený počet lidí na hromadných akcích. Nově nesmí překročit hranici deseti osob vevnitř a dvaceti venku. Ve většině krajů také v pondělí zůstanou zavřené střední školy. Nouzový stav je vyhlášený na 30 dní, opatření na dva týdny.

Source: V Česku začíná platit nouzový stav. Zavádějí se i nová omezení

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.