Trest za jeho pohľad na Covid? RTVS ukončila spoluprácu s doktorom Bukovským.

30. sep. 2020 | CENZÚRA, 2 roky k pravde, Dvojité metre, Komentované správy, Koronavírus, Mainstreamová médiokracia

Správne! Čo má čo hľadať vo verejnoprávnom médiu, ktoré zo zákona musí prinášať objektívne informácie, ktoré je zo zákona o RTVS povinné informovať nestranne a ktoré si platia všetci občania cez koncesionárske poplatky….čo má čo hľadať v takomto médiu niekto, kto si dovolí polemizovať s oficiálnou verziou pravdy…?

A teraz trochu vážne. Existuje na Slovensku ešte niekto, koho táto správa prekvapila?

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.