Matovič: 419 nakazených. Pokazili sme si to.

25. sep. 2020 | Koronavírus, Komentované správy

Hmmm…zvláštne. človek by čakal trochu väčšiu sebareflexiu od nášho premiéra, zvlášť keď vezmeme do úvahy skutočnosť, že to bol práve on, kto vcelku vytrvalo torpédoval nepohodlné opatrenia, ktoré navrhovala pandemická komisia, respektíve minister zdravotníctva. Vtedy sa premiér nahodil do pózy ľudomila, ktorý prišiel obyčajného človeka zachrániť pred bubákmi epidemiológmi, ktorí prišli spraviť zle napríklad takým nevestám, lebo im závideli ich pompéznu svadbu. Tak vtedy sa Igor postavil do čela svadobného zástupu a s bielou vlajkou v ruke mával všetkým naokolo s odkazom, nevestičky moje nebojte dobre bude, zachránim vás pred tými zlými bubákmi, ktorí vám chcú zle. No a teraz ten istý premiér hovorí že sme si to pokazili. Súhlasíme, len nerozumieme celkom tomu, prečo ten plurál. A už vôbec nerozumieme tomu, prečo premiér nadáva občanom do nezodpovedných indivíduí, keď pritom on sám vyslal spoločnosti jasný odkaz, keď ho fotograf zvečnil na akejsi svadbe bez rúška. Hovorí sa tomu pokrytectvo.

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.