Naozaj Alexandrovci podporili Lukašenka? Slovenskí lovci hoaxov šírili hoax.

24. sep. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy, Súdruhovia nedomysleli

No nie je ten život čarovný? Watchdogovia – strážne psy z politickej mimovládky Infosecurity, ktorí neustále šíria okolo seba fluidum, ako oni neúnavne bojujú proti HOAXOm, sami HOAX šírili :-). A nielen to. Ešte sa napriek upozorneniam tvárili, že sa nič nedeje a keď sa to už ďalej nedalo zatĺkať, tak povedali, že vlastne oni nešírili klamstvo, ale boli len nepresní.
 
Za normálnych okolností by sme dali nejaký sarkastický koment a priamoúmerne tomu by sme skonštatovali, aké sú tieto takzvané strážne psy z mimovládky Infosecurity milučko nešikovné. Lenže v tomto prípade ide o niečo vážnejšie. Pseudoodborníci z mimovládky Infosecurity sa totiž neustále nielenže iným navážajú do svedomia a tvária sa ako najväčšie morálne autority, ale čo je horšie, aktívne nahlasujú podľa nich problematické prejavy orgánom činným v trestnom konaní a zároveň zhromažďujú informácie o administrátoroch nepohodlných stránok. Viac sa dozviete o metódach týchto pokrytcov tu:
 
https://hrot.info/manipulacie/2655-ako-infosecurity-narusaju-sukromie-a-podkopavaju-demokraciu
 
Čo bude nasledovať teraz? Udá Infosecurity polícii sám seba za šírenie klamstva na internete ohľadom Alexandrovcov?

 

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.