Švédi predstavili rodovo neutrálnu spodnú bielizeň. Ľuďom nechcú vnucovať, či majú byť mužom alebo ženou.

22. sep. 2020 | Ľudsko-právna totalita, Komentované správy, Progresívny rováš, Rodová ideológia

Ono je to vlastne super, že si človek môže sám zvoliť rod. Lebo ono to doteraz tí chlapi mali v istom ohľade nastavené tak trochu nespravodlivo….zomierali skôr ako ženy. Štatistiky to jednoznačne potvrdzujú. No ale teraz tu už konečne máme spravodlivú dobu, kedy môžete ako muž týmto strašným štatistikám vzdorovať. Stačí že o sebe prehlásite, že ste žena a zubatá si na vás už tak ľahko nepríde. Skvelé! Nech žije progresívna liberálna demokracia….ale nie dlho :-).

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.