Babiš přiznal letní pochybení a vyzval k nošení roušek. Vláda nechce uzavírat ekonomiku, zopakoval.

21. sep. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Premiér Andrej Babiš (ANO) v pondělí ve večerním zhruba devítiminutovém televizním projevu k občanům přiznal, že v létě udělal chybu, když se nechal ukolébat jarním vítězstvím i atmosférou ve společnosti a vláda polevila v opatřeních proti šíření koronaviru. Vyzval, aby lidé kvůli ohroženým seniorům a nemocným respektovali povinnost nošení roušek. Zopakoval, že kabinet nechce zavírat ekonomiku, jak se tomu stalo na jaře, a ohrozit tak zaměstnanost.

Source: Babiš přiznal letní pochybení a vyzval k nošení roušek. Vláda nechce uzavírat ekonomiku, zopakoval

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.