Vláda v pondělí obnoví krizový štáb. Babiš nevylučuje ani návrat nouzového stavu.

18. sep. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Vláda obnoví činnost Ústředního krizového štábu. Deníku to řekl premiér Andrej Babiš (ANO), ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) doplnil, že k tomu dojde v pondělí. Důvodem je podle premiéra špatná komunikace mezi ministerstvem zdravotnictví a kraji. Nákaza nemocí covid-19 v Česku v posledních dnech skokově narůstá, ve čtvrtek přibyly tři tisíce nových případů, a Babiš proto nevylučuje ani opětovné vyhlášení nouzového stavu.

Source: Vláda v pondělí obnoví krizový štáb. Babiš nevylučuje ani návrat nouzového stavu

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.