Zastavte Nord Stream 2, sílí kritika v Německu. Kreml spojení s Navalným odmítá.

17. sep. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy

Verejnosť dodnes nevidela dôkazy, či bol skutočne Navaľnyj otrávený a už vôbec nevidela dôkazy či to bol skutočne Novičok. Verejnosť zároveň doteraz nevie, že či dokážu Novičok vyrobiť len v ruských laboratóriách, alebo aj v laboratóriách iných krajín. Je zaujímavé, že ale tie iné krajiny otravu Novičokom liečiť očividne vedia /viď. príklad Skripaľ a jeho dcéra/. Dá sa vyvíjať protijed bez toho, aby ste mali najskôr samotný jed? Je zároveň zvláštne, že otrava nejakého kritika Kremľa okamžite vrhá tieň nie podozrenia, ale už rovno obvinenia Kremľa z objednávky vraždy. V celom tomto prípade je viac otáznikov, ako odpovedí, no pritom to vôbec nebráni tomu, aby začal silnieť tlak na zastavenie projektu Nordstram 2, s ktorým mali ako je známe obrovský problém Spojené štáty americké, ktoré doteraz robili márne všetko pre to, aby ho stoj čo stoj zastavili. Pretože im tento projekt hospodársky nevyhovuje.

Svet v ktorom jeden človek, ktorý ani nevieme, či bol otrávený, ak áno tak nevieme celkom presne čím a už vôbec kým…ak v takomto svete jeden takýto podozrivý prípad jedného človeka, dokáže stopnúť multimiliardový projekt, potom je s týmto svetom niečo sakramentsky zle.

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.