V Česku padla hranice dvou tisíc případů denně, vedení Prahy chce rozšíření povinných roušek.

17. sep. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Ve středu potvrdily testy nákazu novým typem koronaviru u 2139 lidí. Poprvé tak padla hranice dvou tisíců nových případů za den, ještě na začátku minulého týdne jich denně nebylo ani tisíc. Centrem nákazy je hlavně Praha a střední Čechy, vedení metropole stojí o to, aby se roušky povinně nosily i ve školních třídách a na početných venkovních akcích.

Source: V Česku padla hranice dvou tisíc případů denně, vedení Prahy chce rozšíření povinných roušek

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.