Fico: „Podozrenie je v tom, že rodina Matoviča bola zvýhodnená pred inými veriteľmi Arca Capital, čo je trestný čin.“ Smer podal trestné oznámenie, aby sa zistilo, či sú Matovičovci do toho zapletení.

17. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 17. septembra 2020 (HSP/Foto:TASR-Marko Erd)   Predseda opozičného Smeru-SD Robert Fico vo štvrtok zvolal tlačovú konferenciu, ktorej témou boli financie rodiny súčasného premiéra Igora Matoviča z OĽaNO. Tým podľa Fica investičná skupina Arca Capital vrátila istinu aj úroky z ich 10 miliónového vkladu na úkor ďalších veriteľov. Robert Fico vo štvrtok na tlačovom brifingu […]

Source: Fico: „Podozrenie je v tom, že rodina Matoviča bola zvýhodnená pred inými veriteľmi Arca Capital, čo je trestný čin.“ Smer podal trestné oznámenie, aby sa zistilo, či sú Matovičovci do toho zapletení – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.