Flash – kdo je tady terorista?!

16. sep. 2020 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber, Svätá Amerika

President Donald Trump speaks at a hangar rally at Al Asad Air Base, Iraq, Wednesday, Dec. 26, 2018. In a surprise trip to Iraq, President Donald Trump on Wednesday defended his decision to withdraw U.S. forces from Syria where they have been helping battle Islamic State militants. (AP Photo/Andrew Harnik)

Právě  jsem na  německých serverech narazil na drtivou informaci – Trump v  roce 2017  a  opakovaně ještě později v  roce  2019, chtěl  nechat zavraždit  syrského prezidenta  Assada! Nejde  o…

Source: Flash – kdo je tady terorista?!

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.